Apie mus

„Leskausko odontologijos klinikoje“ esame subūrę Jūsų šypsenai ištikimų specialistų komandą, kuri orientuota į ilgalaikį bendradarbiavimą, suteikiamų paslaugų kokybę bei individualų požiūrį į pacientą. Sukaupta patirtis ir modernūs sprendimai leidžia suteikti gydymą, užtikrinantį džiuginančius rezultatus.

Mūsų misija

Džiaugiamės jau daugiau nei 32 metus veikiančia klinika, kurios komandą sudaro profesionalūs bei savo darbui pasišventę gydytojai, užtikrinantys kiekvieno paciento komfortą bei saugumą. Esame ne tik odontologijos ekspertai, tačiau taip pat ir ištikimi Jūsų šypsenų draugai – mums svarbu puoselėti ilgalaikį bendradarbiavimą, tarpusavio pasitikėjimą. Siekiame būti pirmi ir paskutiniai: o tai reiškia – nenuviliantys, skatinantys sugrįžti vėl.

Mūsų patirtis ir/ar vizija

Siekdami pacientams suteikti pačios aukščiausios kokybės gydymą, rūpinamės savo, kaip specialistų, kvalifikacijos kėlimu, todėl dalyvaujame įvairiose mokslinėse konferencijose, teoriniuose bei praktiniuose seminaruose, kuriuose įgytos žinios praverčia kasdieniame darbe.

Mūsų klinikos išskirtinumas – tai šiuolaikinėmis technologijomis grįsta skaitmeninė laboratorija, kurioje yra gaminamos įvairios restauracijos (tiek nedidelės apimties, tiek pilno dantų lanko konstrukcijos). Turint viską vienoje vietoje, užtikrinamas žymiai sklandesnis ir efektyvesnis gydymo procesas. Dantų technikai, bendradarbiaudami su gydytojais odontologais bei atsižvelgdami į individualius paciento klinikinius duomenis, gamina restauracijas, atitinkančias burnos ertmės anatomiją.

Siekdami garantuoti visus pacientų lūkesčius atitinkantį gydymą, atliekame reikiamus tyrimus bei diagnostiką. Žinodami tikslią problemos priežastį, galime parengti gydymo planą, numatyti gydymo eigą, ypatumus bei kainą.

Daugiametė praktika rodo, kad mūsų pacientai apie „Leskausko odontologijos kliniką“ sužino vieni iš kitų dalindamiesi sėkminga gydymo patirtimi. Mums tai – didelis įvertinimas, todėl siekiame, kad kiekvienas, nusprendęs savo sveikatą patikėti mums, iš klinikos išeitų su pačia plačiausia šypsena.

Kompleksiškas ir individualus požiūris leidžia kiekvieną situaciją priimti kaip unikalų atvejį, tačiau tuo pačiu metu skirti kompleksinį gydymą, įtraukiant skirtingų specializacijų profesionalus. Tikime, kad tarpusavio bendradarbiavimas bei komunikacija yra raktas į paslaugų kokybę, kurią matydami pacientai tik dar labiau mumis pasitiki.

image
img
img
img
img
img
img
img